iLKA

Yüksek Güçlü Yol-Bulvar Tipi

Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemi

CE Normlarında Yerli Üretim

iLKA

ŞEBEKE BAĞLANTISI VE KABLOLAMA İHTİYACI DUYMAYAN YERLİ ÜRETİM iLKA

Şebeke bağlantısı ve kablolama gerektirmeyen iLKA, ışık kaynağına ihtiyaç duyulan her yere rahatça taşınabilir ve kurulabilir. Kazı, kablolama, dolgu ve sonrasında peyzaj işlerinin gerekmediği kolay kurulum ve az bakım gerektiren iLKA uzun yıllar ışık kaynağınız olacaktır. Çok hafif olan alüminyum yapısı ile istenilen yere kolayca taşınabilir.

Yerli ArGe olanakları ve yerli iş gücü ile tasarlanmış olan iLKA, tüm kontrol ünitelerini ve sürücüleri aynı elektronik kart üzerinde verimli bir şekilde çalıştırır. Patentli  yazılımları ve yüksek teknolojisi ile akülerini ve solar panelini çok etkin kullanır.

IoT UYUMLU KABLOSUZ HABERLEŞME SEÇENEKLERİ

Opsiyonel olarak üzerine eklenebilen GPRS bağlantısı ile cihaza istenilen yerden ulaşabilir ve kontrol edebilir. Sensorler için uyumlu tasarlanan kontrol kartları sayesinde istenilen veriler toplanarak bir merkeze ulaştırılabilir. Bu sayede dışarıdan herhangi bir bağlantı veya güce ihtiyaç duymayan iLKA kendi gücünü güneşten alarak IoT uyumlu hale gelir. İhtiyaç duyulan verileri ortamdan toplar ve istenilen yere kablosuz aktarır.

YERLİ MÜHENDİSLİK YÜKSEK KALİTE VE TEKNOLOJİ

iLKA modeline ait tüm elektronik tasarım, donanım, gömülü sistem yazılımları, mobil uygulamalar, mekanik tasarımlar, doğrulama testleri ve üretim yerli mühendislik çalışmaları ile yapılmaktadır. MPPT algoritması ile çalışan güneş enerjisi çeviricisinin verimi %97.4’e kadar çıkmaktadır. Kullanılan yüksek kaliteli güneş panellerinin verimleri ise %22 ve üzerindedir. iLKA modelinin güç değerlerine uygun olarak yüksek kalitede DC-DC LED sürücüler tasarlanmış ve verimleri %94 kadar çıkmaktadır.

%100 Yeşil Enerji, Sıfır Karbon Salınımı

iLKA enerjisini tümüyle güneşten alır, karbon salınımı yapmaz.
UZAKTAN KONTROL VE HABERLEŞME SEÇENEKLERİ

Kablosuz haberleşme (Bluetooth-Wifi-GPRS) ile cihazı uzaktan izleme ve kontrol edebilme olanağı vardır. Cep telefonuna kurulan bir arayüzü programı ile kullanıcılara cihaz bilgilerine ulaşma, kapatıp açma ve dimleme olanağı sağlanmıştır.

Sistem üzerinde 2 yıllık uyarı ve veri saklama özelliği vardır, geriye doğru cihazda oluşan uyarıları bilgisayara indirerek inceleme imkanı sağlanmıştır.

Opsiyonel olarak takılabilen hareket algılayıcılar ile ışık şiddetinin ayarlanması çevrede bulunan nesnelere göre değiştirilebilir.

 

iLKA

MODELLER:

iLKA
MODEL iLKA 400 iLKA 600 iLKA 800
Aydınlatma YOL/ ALAN 60°-120° YOL/ ALAN 60°-120° YOL/ ALAN 60°-120°
Lümen 6000 lm 9600 lm 12800 lm
Renk Sıcaklığı 3000-6000K 3000-6000K 3000-6000K
Koruma Sınıfı IP65 IP65 IP65
Akü Lityum/JEL Lityum/JEL Lityum/JEL
Otonomi min. 2 gün min. 2 gün min. 2 gün
Çalışma Sıcaklığı -20°C  +60°C -20°C  +60°C -20°C  +60°C
Direk Boyu 4m 6m 8m
Ağırlık 149 kg 160 kg 186 kg
YENİ NESİL – GÜVENİLİR VE UZUN ÖMÜRLÜ LİTYUM AKÜLER
Sistemde yeni nesil uzun ömürlü ve yüksek doldur boşalt döngüsüne sahip Lityum aküler kullanılmaktadır. Akü ömürleri minimum 10 yıl olacak şekilde tasarlanmıştır. %100 deşarj ile 3000 den fazla doldur-boşalt yapısına sahiptirler. Çarpma, delinme veya yüksek sıcaklığa karşı patlama, gaz veya sıvı salınımı yapmazlar. -20ᵒC ye kadar çalışma imkanı sağlamakla birlikte ürün içi ısıtma ve izolasyon tekniği ile -40ᵒC ye kadar çalışma olanağı bulunur.
RENK SEÇENEKLERİ

İstenilen RAL kodu ile farklı renk seçenekleri uygulanabilir. Cihazın dış gövde parçalarının her birinin farklı renklerde boyanması imkanı vardır.

ÖLÇÜLER:

iLKA 400

iLKA 600

iLKA 800

ISO9001 & CE NORMLARINDA TÜMÜYLE YERLİ ÜRETİM KALİTESİ

Park ve Bahçeler
Yürüyüş Yolları
Askeri Alanlar, Sınır Bölgeleri
Duraklar ve Bekleme Alanları
Hastane Bahçeleri için Acil Aydınlatma
Afet Toplanma Alanları
Sokak ve Caddeler
Kampüs, İşyerleri ve Fabrika Dış Alanları

 • Akü grubu
 • Armatür grubu
 • Elektronik Kontrol kartları
 • Havalandırma Ünitesi
 • Kablosuz Haberleşme (Wifi/Bluetooth/GPRS) (Opsiyonel)
 • Hareket algılayıcılar (Opsiyonel)
 • Sıcaklık, Nem, Basınç ve Hava kalitesi Sensörleri (Opsiyonel)

 • 10W-25W LED seçenekleri
 • Kablosuz haberleşee Bluetooth/Wi-Fi/GPRS
 • Mobil kontrol uygulaması – Android
 • Gerçek zaman ayarlı aydınlatma kontrolü
 • RAL kodu ile renk seçenekleri

iLKA

iLKA

iLKA

iLKA

iLKA

iLKA